foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Ella, Elmīra | rītdien: Dagmāra, Marga, Margita

asAr īpašu gandarījumu piedāvājam Jums žurnāla “Городские огни” speciālizlaidumu, kas veltīts Ludzas un Polockas (Baltkrievija) sadraudzībai. Periodisko izdevumu “Городские огни” veido Polockas rajona Bērnu un jauniešu centra jauno žurnālistu pulciņš. Pagājušā gada rudenī jauno žurnālistu vadītāja Nataļja Sļepcova aicināja Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru uz sadarbību – ierosināja kopīgi izveidot vienu žurnāla numuru krievu valodā. Šī starptautiskā projekta īstenošanā piedalījās vairākas Ludzas pilsētas izglītības iestādes.
Sakām lielu paldies par ieguldīto darbu Ludzas novada BJC novadpētniecības pulciņa skolotājai Lilijai Šeršņovai, foto pulciņa skolotājai Irinai Timofejevai, Ludzas 2. vidusskolas pedagoģei Veltai Zbitkovskai, Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagoģēm Dzidrai Razumejevai un Ritai Bogomolai, Ludzas Jura Soikāna mākslas skolas pedagoģei Ivetai Ladusānei.

Pateicamies visiem žurnāla speciālizlaiduma veidotājiem un novēlam radošu 2021.gadu! 

konkurssAr mērķi sekmēt bērnu un jauniešu uzņēmību un radošo izpausmi Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs un Ludzas novada pašvaldība rīko foto konkursu "Sniega skulptūra 2021". Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši no 6 līdz 24 gadu vecumam.

Konkursa norise notiks no 2021.gada 11.janvāra līdz 1.martam. Noslēguma pasākums – digitālā izstāde notiks 2021.gada 5.martā. Vairāk informācijas konkursa NOLIKUMĀ.

123Turpinot jauko tradīciju, arī šogad tika izsludināts konkurss ❞𝐋𝐮𝐝𝐳𝐚𝐬 𝐧𝐨𝐯𝐚𝐝𝐚 𝐉𝐚𝐮𝐧𝐢𝐞𝐬̌𝐮 𝐆𝐚𝐝𝐚 𝐛𝐚𝐥𝐯𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟎❞ ar mērķi izcelt un godināt tos Ludzas novada jauniešus, kuri ar savu veikumu 2020. gadā ir mainījuši savu un citu novada jauniešu ikdienu. Pieteikšanās konkursam notika no 28. oktobra līdz 01. decembrim, tika saņemti 10 pieteikumi.

Lasīt tālāk: Ludzas novada Jauniešu Gada balva 2020 nominanti

Lidice 2021Bērni un jaunieši no 4-16 gadiem aicināti piedalīties zīmējumu konkursā "Robots un mākslīgais intelekts"! Darbi jāiesniedz līdz 11. janvārim, 2021.
Tēmas:
🔹Ko robots drīkst darīt
🔹Ko robots nedrīkst darīt
🔹Kas atrodas robota iekšienē
🔹Roboti literatūrā un kino
🔹2021. gads
🔹Tehnoloģija un ētika
🔹Nanoroboti

afisa 2422Tradicionāli mācību gada sākumā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs pasludina radošo zīmējumu konkursu, veltītu patriotiskajam mēnesim, tikai konkursa devīze Mana Latvija tika nedaudz mainīta un jaunie talanti tika mudināti attēlot Svētkus tieši savās mājās. Konkursam tika iesūtīti 89 darbi, kuru autori ir bērni un jaunieši no Ludzas novada skolām, J.Soikāna Ludzas mākslas skolas un protams Ludzas novada BJC pulciņiem. Par zīmējumu konkursa „Svētki manās mājās” laureātiem noteikts 21 bērnu radītais zīmējums, ka arī 22 dalībnieki saņēma atzinības. 

Lasīt tālāk: Ludzas novada zīmējumu konkurss Svētki manās mājās

daksisEsiet aicināti piedalīties biedrības KIRA rīkotajā tikšanās - koncertā ar dziesminieku Imantu Daksi, 7. novembrī Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā.

image 4Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs organizē vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu “Svētki manās mājās”, kura mērķis ir veicināt audzēkņos radošo pašizpausmi un prasmi caur radošo darbību vizuālā un vizuāli-plastiskā mākslā atklāt savas jūtas pret apkārtējo dzīves telpu, stiprinot piederības sajūtu savai dzimtajai vietai. Zīmējumus par tēmu “Svētki manās mājās” jāiesniedz Ludzas novada interešu, profesionālās ievirzes, vispārizglītojošo skolu un pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņu pedagogiem. Vairāk informācijas konkursa NOLIKUMĀ.

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.