foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Modrīte, Mudrīte, Renāte | rītdien: Beatrise, Beāte

Elpojiet foto izlase 40Daudzi Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra Skatuves mākslas studijas “Pepilota” dalībnieki 26. un 27. aprīli pavadīja Valmierā – XII Latvijas Bērnu un jauniešu teātru festivālā “…un es iešu un iešu!”.  

Tiesības piedalīties šajā valsts mēroga pasākumā “Pepilota” nopelnīja, piedaloties izrāžu parādes 2.posmā, kurā bērnu un jauniešu teātra kolektīvu iestudējumus vērtēja profesionālā žūrija. Vērtētāji, noskatoties „Pepilotas” mēģinājumu laikā tapušo izrādes “Elpojiet dziļāk!” video, piešķīra iestudējumam II pakāpes diplomu un virzīja dalībai festivālā. Festivāla laikā Valmieras Drāmas teātrī un Valmieras sākumskolā bija skatāmas 40 labākās Latvijas skolu teātru izrādes.

20190426 211154 40Mūsu aktieri skatītājus uzrunāja festivāla otrajā dienā. Izrāde “Elpojiet dziļāk!” veidota pēc dramaturģes Jūlijas Tupikinas lugas „Ieelpa-izelpa” motīviem. Tas ir stāsts  par dzīvi kādā nelielā kūrortpilsētā, kur dumpojoša pusaudze sapņo aizbraukt prom no pelēkās sabiedrības. Viņas māte cenšas padarīt meitas dzīvi labāku, kā viņa to saprot. Meitene piedzīvo sarežģītu situāciju skolā – klasesbiedri viņu nesaprot un nepieņem. Vienīgais, ar ko pusaudze atrod kopīgu valodu, ir angļu valodas skolotājs, kurš nesen pārcēlās uz mazo pilsētiņu.

Paldies par šīs sezonas lielo darbu radošajai komandai: Edvīnam Soldanam, Rutai Zviedrei, Dairim Brilim, Evikai Loretai Ulasei, Arnitai Bleivei, Aivaram Soldānam, Anastasijai Raginskai, Raivim Fiļimonovam, Sofijai Kuzņecovai, Teodoram Romanovskim!

Mācību gads tuvojas noslēgumam, pēc dažiem mēnešiem sāksies jaunā teātra sezona ar svaigām idejām, radošiem mērķiem un aktuālām izrādēm. Aicinām Skatuves mākslas studijas “Pepilota” komandai pievienoties arī jūs!

 

Svetlana Rimša, SMS “Pepilota” vadītāja

pepilota

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.