foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Igors, Ingvars, Margots | rītdien: Ardis, Ingrīda

Kirzaka2Aprīlī ir noslēgusies ikgadējā vizuālo, vizuāli plastisko un arī vides objektu, kas šogad ir jaunums, darbu skate, ko organizē Valsts izglītības satura centrs. Šī gada konkursa temats ir "Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās". Konkursa mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu interesi par Latvijas dabu, tās daudzveidību un saglabāšanu, kā arī rosināt veidot vides objektus un ārējā vidē eksponējamus mākslas darbus.

Ludzas novadu šogad tradicionāli pārstāvēja Ludzas novada BJC un Ludzas 2. vidusskola.

Vēlais pavasaris ieviesa savas korekcijas un vides objektu eksponēšana plašākai publikai tiks organizēta 1. jūnijā, nu jau tradicionālajā Ludzas novada BJC pasākumā “Pietura”.

Pēc iesūtīto objektu apraksta un fotogrāfijām VISC pārstāvji dalībai noslēguma kārtā izvēlējās Ludzas novada BJC “Tērpi un aksesuāri” pulciņa vides objektu “Ķirzakas ceļojums” (skolotāja Ruta Zviedre), pulciņa “Krāsu draugi” – “Dzērves” (skolotāja Natālija Losāne) un Ludzas 2. vidusskolas audzēkņu veidoto vides objektu “Putnu būrīši” (skolotājs Agris Griševs). Šie darbi tiks eksponēti 17. maijā Mazmežotnes muižas parkā, Rundāles novadā un būs apskatāmi visu vasaru

Paldies pedagogiem Ilzei Locei, Zojai Cvetkovai, Inārai Mikažānei, Natālijai Losānei, Ilonai Stupakovai, Anitai Gromovai, Agrim Griševam, Tatjanai Titovai un viņu audzēkņiem par aktīvu dalību konkursā, oriģinālu pieeju un ieguldīto darbu!

 

Ludzas novada BJC metodiķe Natālija Losāne

 

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.