foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests | rītdien: Agne, Agnese, Agnija

balso tu IMG 20180529 WA0003Š.g. maijā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā, sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju, notika pasākums –vēlēšanas „#BalsoTu!Par ko?”

Pasākuma mērķis: veicināt jauniešu izpratni par sabiedriskiem procesiem un iesaisti tajos – simulējot vēlēšanu procesu par jauniešu centram interesējošu ideju.

Pirms vēlēšanām tika sagatavoti biļeteni ar jautājumu: Vai Bērnu un jauniešu centrā (Tirgus ielā 22) ir vajadzīga brīvā laika pavadīšanas istaba?”

Vēlēšanās piedalījās 114 balsotāji ( bērni, jaunieši un pedagogi).

„Par” nobalsoja 104 vēlētāji. „Pret” – 8. Par nederīgiem tika uzskatīti 2 vēlēšanu biļeteni.

Līdz ar to, vēlēšanu rezultāti acīmredzami parāda, ka Ludzas novada Bērnu un jauniešu centram ir vajadzīga brīvā laika istaba.

24.maijā ARPC „Zeimuļs” notika noslēguma pasākums jaunatnes līdzdalības pasākumu ciklam „#BalsoTu!Par ko?”, kur piedalījās jaunieši , Bērnu un jauniešu centru pārstāvji un citi interesenti no Ludzas, Rēzeknes un Līvāniem.

Ludzas novadu pārstāvēja Ludzas novada jaunieši, pārstāvji no Bērnu un jauniešu centra, kā arī Bērnu un jauniešu centra Skatuves mākslas studijas „Pepilota” audzēkņi ar priekšnesumu - Vitauta Ļūdēna dzejas teiksmu „Koklētajs” (režisore Svetlana Rimša).

Liels paldies Eiropas Parlamenta Birojam (EPB) Latvijā par piedāvāto iespēju piedalīties pasākumos un vērtīgām dāvanām!

S.Binovska

Jaunatnes lietu speciāliste

balso tu IMG 20180513 WA0012 balso tu IMG 20180513 WA0015

 

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.