foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Maksis, Raivis, Raivo | rītdien: Lolita, Vitolds

12 30Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Ludzas novada BJC pedagogi un audzēkņi pulcējās uz tradicionālo noslēguma pasākumu “Pietura”. Pilsētas centrālajā laukumā bērni zīmēja ar krītiņiem uz asfalta, spēlēja āra spēles “Cirks” un “Tvisters”, apgleznoja koka zivtiņas. Pasākuma apmeklētāji varēja apskatīt vizuālās un vizuāli lietišķās mākslas pulciņu darbu izstādi “Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” un foto pulciņa audzēkņu jaunākos darbus.

Ludzas TN uz svētku koncertu pulcējās folkloras kopa “Spryguļi”, jauniešu deju kolektīvs “Žiks”, mūsdienu deju grupas “Fouette” un “Petit”, sporta deju klubs “Steps” un “Frīda”, breika pulciņš, popgrupas “Cielaviņa”, “Spices”, “Rozīnītes šokolādē”, vokālā studija, skatuves mākslas studija “Pepilota”. Paldies pedagogiem, audzēkņiem un viņu vecākiem par kopā paveikto mācību gada laikā!

Neskatoties uz to, ka mācību gads noslēdzies, vasarā BJC katru darba dienu no plkst.13.00 – 17.00 ir iespējams apmeklēt radošās nodarbības, spēlēt āra un galda speles, doties mazos pārgājienos pa Ludzu un Ludzas novadu. Mūsu devīze šogad ir “Laipni lūdzam vasarā!”. Gaidām pulciņa audzēkņus un novada bērnus un jauniešus.

Vecākus lūdzam aizpildīt pieteikuma VEIDLAPU bērna dalībai nodarbībās. Informācijai 65722189.

Ludzas novada BJC direktores vietniece

Ivita Kalverša

 

Foto: Noslēguma pasākums "Pietura" un radošās darbnīcas

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.