foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

 Spītējot laikapstākļiem, 9 septembrī, Ciblā notika tradicionālais "Styprū skriejīns". Šogad skrējienā Ludzu pārstāvēja prāvs dalībnieku pulks, tai skaitā Ludzas novada BJC pulciņi JK „Lietussargs” Igora Malzuba vadībā un „LudzaTV” (sk. Edmunds Kadakovskis), jāatzīmē, ka Edmunds arī pats piedalījās skrējienā.styprusskriejins157
JK”Lietussargs” komandā startēja Alise Viļumovska, Artis Pudāns un Artis Laganovskis, komandu vērtējumā ierindojoties 4.vietā. „LudzaTV” komandai klājās daudz smagāk, bet rezultāts bija iegūta 2.vieta.styprusskriejins138
Komandā skrējienam bija pieteikti Edmunds Kadakovskis, Raivis Isakovičš un Ligita Kravale. LudzaTV komanda ieguva ne vien vietu, bet arī divas no četrām nominācijām - „Košākā koamanda” un „Smieklīgākais tērps” !

  Ludzas pilsētas svētku ietvaros 11. augustā pilsētas parkā notika radošās darbnīcas, kuras organizēja Ludzas novada bērnu un jauniešu centrs. Darbnīcās bija iespējams, izgatavot dažādas lietas pašu rokām, pārbaudīt savas prasmes ceļu satiksmes noteikumos un veiklību braucot ar velosipēdu, ietērpties stilizētos vēsturiskajos tērpos. Darbnīcās savas aktivitātes piedāvāja arī Mazpulcēni, šajās darbnīcās bija iespējams samīlot trusīšus, pārbaudī savas zināšanas par ārstniecības augiem, saliekot puzli, kurā bija jāsavieno attēls ar atbilstošo auga nosaukumu. Mazpulcēni piedāvāja pašiem izlocīt dzērvīti, vai izgatavot dekoratīvo pāvu. Tāpat bija iespējams arī degustēt pelašķu, kumelīšu un piparmētru, tējas. Šajā dienā arī tika uzsākta akcija „Sešdesmit elementi tavā kabatā” kuras ietvaros ir iespējams nodot nederīgos mobnilos telfonus, arī turpmāk ir iespējams nodot ierīces Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā.

Jāatzīmē, ka darbnīcas apmeklēja arī Latvijas valsts prezidenta Raimonds Vējonis.

liepaja217.martā Ludzas novada jaunieši devās pie Aizputes un Liepājas jauniešiem pieredzes apmaiņas braucienā. Aizputē mūs laipni sagaidīja Ance Tīmane, „Ideju mājas” vadītāja, kas pastāstīja kā jaunieši dzīvo un aktīvi pavada laiku Aizputē, kā tapusi un darbojas šī māja. Jāatzīst, ka aizputieši var būt lepni, ka viņiem ir tāda omulīga un neformāla „Ideju māja”, ko labiekārtojuši paši jaunieši.

Lasīt tālāk: Brauciens pēc piedzīvojumiem

25. un 26. februārī Ludzas novada BJC notika divu dienu apmācības jauniešiem par komandas saliedēšanu. Apmācībās piedalījās 18 jaunieši un tās vadīja treneri Einārs Ervīns Deribo un Elza Puķīte.

Jaunieši neformālā veidā apguva kas ir komanda, kā tā darbojas, mācījās izprast katra dalībnieka lomu un kā kopā sadarbojoties, var efektīvi sasniegt kopīgu mērķi.

Interesanti un neparasti bija uzdevumi, ko jaunieši veica pilsētā.

Paldies treneriem par vērtīgām apmācībām un jauniešiem, kas veltīja savu brīvo laiku mācībām!

collage small

Apskatiet šī notikuma fotogaleriju!

© 2018 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.