foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

L sargs 300x127Dārgie draugi, aicinām ziedot rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu “Drosmes kastei”!

Slimība diemžēl nevienu nesaudzē, ne lielu, ne mazu. Ja pieaugušie spēj saņemties un izturēt izveseļošanās gaitu, tad maziem pacientiem grūti izturēt sarežģīto un reizēm ilglaicīgo ārstēšanās kompleksu. Mediķi stāsta, ka bērni ļoti baidās no medicīniskajām manipulācijām. Taču mazie drosminieki procedūras labāk pārcieš, ja par savu izturību saņem nelielu rotaļlietu no “Drosmes kastes”.

Ja Tev ir iespēja, papildini šo “Drosmes kasti”! Tieši tava ziedotā mantiņa var ļoti noderēt kādam slimam bērniņam.


Ko varētu ielikt šajā brīnumu kastītē?

Zēni labāk spēlējas ar nelielām mašīnītēm, robotiem, zaldātu figūriņām, u.c. Mazās meitenes priecātos par nelielām lellītēm ar drēbītēm, ponijiem. Bērniem arī ļoti patīk dažādu zvēriņu figūriņas, galda spēles, rotaļlietas ar magnētiem, kuras var piestiprināt pie sistēmas, dažādi piekariņi, uzvelkamās rotaļlietas. Pašiem mazākajiem bērniem noderētu grabulīši, klucīši, ūdensnecaurlaidīgās grāmatiņas, kā arī attīstošās rotaļlietas.

Ko nevajag likt “Drosmes kastītē”?

Tās ir stikla un keramiskās rotaļlietas, asas vai rotaļlietas ar daudz sīkām detaļām, mīkstās mantiņas. Nevajadzētu likt bērnu kosmētiku, sprādzes, gumijas. Galvenais nosacījums — visām ziedotajām mantām ir jābūt jaunām. Sterilajās procedūru telpās nevar atrasties lietotas mantas, jo mazajiem pacientiem ir novājināta imunitāte.

 “Drosmes kastes” Ludzas pilsētā atrodas:
- Ludzas pilsētas ģimnāzijā
- Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā
- Ludzas Mūzikas pamatskolā
- Ludzas 2.vidusskolā
- Mākslas skolā
- Ludzas novada pašvaldības ēkā (312. kabinetā)

Akcija norisināsies līdz š.g. decembrim.

MĪĻŠ PALDIES KATRAM ZIEDOTĀJAM!

Solvita Binovska

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.