foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

IMGP3924 29

Stāsts par ceļu uz saprašanos pēc Ludzas igauņu pasakas „Saimniekmeita un bārene zemzemē” motīviem!

Kustību teātris Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā darbojas kopš 2013.gada. Par mūsu teātra vizītkarti ir kļuvusi žonglēšana – tā vairāk vai mazāk ir ievīta lielākajā daļā izstudējumu. Šoreiz par iedvesmas avotu izvēlējāmies Ludzas igauņu pasaku.

Lasīt tālāk: Kur kamoliņš ripo?

44 2 47No 19. līdz 25. janvārim Marseļā, Francijā, sadarbībā ar Sociālās inovācijas centru jaunieši no Ludzas novada BJC piedalījās Erasmus + KA201 projektā “YOUC! Promoting Youth Participation in Local Communities” (“Jauniešu līdzdalības veicināšana vietējās kopienās”), kurā dalībnieki pārstāvēja tādas valstis kā Francija, Spānija, Polija un Latvija. Projekta mērķis bija visiem kopā izmēģināt metodes darbā ar jaunatni, uzklausīt jauniešu kritiku un izteikt rekomendācijas darbā ar vietējām pašvaldībām.

Lasīt tālāk: Jaunieši no Ludzas BJC piedalījās Erasmus + projektā Francijā

enudiena 1600x1200 2020 30Kā katru gadu ierasts, arī šogad, 12.februārī, visā valstī notiks „Ēnu diena 2020”.

Daži ieteikumi Tev:

  • Ielūkojies enudiena.lv, kur atradīsi daudz interesantu „ēnošanas” vietu;
  • Izpēti Ēnu dienas nolikumu;
  • Ja portālā enudiena.lv neatrodas Tev saistoša „ēnošanas” vieta, 03.02.- 07.02. nāc uz Ludzas novada BJC (Tirgus iela 22), kur kopīgi mēģināsim atrast Tev piemērotu;
  • Neaizmirsti arī par savu motivācijas vēstuli!

 Domā par savu nākotni jau tagad!

Informāciju sagatavoja jaunatnes lietu speciāliste S.Binovska

gada balva 69Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, ‌sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību, organizē Ludzas ‌novada‌ ‌Jauniešu‌ ‌Gada‌ ‌balvu ar‌ ‌mērķi‌ ‌godināt‌ ‌un‌ ‌pateikties‌ ‌tiem ‌‌Ludzas‌ ‌novada‌ ‌jauniešiem,‌ ‌kuri‌ ‌ar‌ ‌savu‌ ‌veikumu‌ ‌ir‌ ‌mainījuši‌ ‌savu‌ ‌un‌ līdzcilvēku ‌ikdienu.‌ ‌

Lasīt tālāk: Piesaki nominantu Ludzas novada Jauniešu Gada balvai 2019

Kā jau ierasts katru gadu, 11. novembrī Ludzas Tautas namā notiek Lāčplēša dienai veltīts koncerts, ko organizē Ludzas novada Bērnu un jauniešu cetrs. Tā ir lieliska tradīcija, kad pēc skaista lāpu gājiena visi dodas uz Ludzas TN, lai baudītu svētku koncertu, kur uzstājas Ludzas pilsētas amatiermākslas kolektīvi. Šis koncerts kolektīviem ir īpašs, jo lielākajai daļai tā ir pirmā uzstāšanās šajā darba sezonā.  

Lasīt tālāk: Atskats uz Lāčplēša dienas koncertu

sirzu diena 2 788. decembrī, BJC pulciņu pedagogi, audzēkņi un vecāki tiek aicināti piedalīties Ziemassvētku akcijā "Piparkūku siržu diena"!

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.