foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

zeperiNo 2001.gada Valsts izglītības satura centrs rīko bērnu un skolu jaunatnes jaunrades deju konkursu “Mēs un deja”. Ik gadu konkursam tiek pieteikti vairāki desmiti jaunu deju, kuras radījuši gan sabiedrībā pazīstami un atzinību guvuši horeogrāfi, gan deju skolotāji, kuri savu dejas prieku realizē jaunu deju radīšanā.

Lasīt tālāk: BJC deju kolektīvs “Žeperi”(5.-7.kl.) piedalās jaunrades deju konkursā “Mēs un deja”

28829767 594315787585297 923345443 nNo 23. februāra līdz 30. aprīlim, gatavojoties XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku lieluzvedumam Māras zeme, visā Latvijā notiek deju kolektīvu repertuāra apguves un svētku dalībnieku atlases skates. Kopā skatēs piedalās 18800 potenciālie Dziesmu un deju svētku dalībnieki no 760 kolektīviem. Arī Ludzas dejotāji gatavojas šim vērienīgajam simtgades pasākumam.

Lasīt tālāk: Arī Ludzas novada BJC deju kolektīvi dosies uz XVI deju svētkiem!

Dance Dream Foto Janis Litavnieks 2 40Jau ceturto reizi Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS notika mūsdienu deju sacensības „Dance Parade”. 18.februārī uz GORS skatuves kāpa vairāk kā 1000 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. To starpā bija arī Ludzas novada BJC hip-hop grupa „Dance Dream” ar deju „Es atbraucu ar motociklu!”.

Lasīt tālāk: Jaunākā Ludzas BJC hip-hop grupa „Dance Dream” veiksmīgi startē starptautiskās mūsdienu deju...

musd deju konk24. martā Līvanos notika VISC organizētā Latgales mūsdienu deju radošā konkursa II kārta. Konkursā piedalījās 59 dažādu stilu deju kolektīvi. Ludzas novada BJC deju kolektīvs „Petit” (1. – 4. klases) konkursā uzstājās ar deju „Skola”, bet vecākās grupas meitenes no deju studijas „Fouette” (8. – 12. klases) skatītaju un žūrijas vērtējumam piedāvaja deju ar nosaukumu „Piektdien vakarā”. Abu deju horeogrāfijas autore ir pulciņa skolotaja Oksana Štrauha.

Konkursā 25 punktu skalā tika vērtēta horogrāfiskās idejas oriģinalitāte, dejas ideja un stila izjūta, muzikalitāte, dejas tēls, kolektīva kopiespaids un imidžs. Deju grupas „Petit” sniegums tika novērtēts ar II pakāpes diplomu, bet „Fouette” meitenes ieguva 18 punktus. Pietrūka pavisam nedaudz – 1 punkta, lai iegūtu diplomu.

Ludzas novada BJC direktora vietniece Ivita Kalverša

Parade 2017 1

Mūsdienu deju konkurss Dance Parade 2017

 Š.g. 4. februārī Latgales vēstniecības GORS lielajā zālē norisinājās mūsdienu deju konkurss Dance Parade 2017, kur savu dejotprasmi un kolektīva vadītāja jaunradi rādīja ap 80 deju grupas no visas Latvijas.

Lasīt tālāk: Dance Parade 2017

Breaking

Pulciņš „Breaking”

Pedagogs Dmitrijs Pavlovs

Programma paredzēta bērniem un jauniešiem no 10 - 25 gadu vecumam.

Nodarbības notiek Ludzas novada BJC zālē, Tirgus ielā 22.

Pulciņa “Breaking” nodarbībās bērni un jaunieši apgūst breika deju pamatus, fiziski nostiprina savu ķermeni, attīsta izturību, lokanību, koordināciju. Jaunākajā grupā darbojas iesācēji, bet vecākajā grupā jau pieredzējušāki dejotāji, kuri regulāri apmeklē breikeru sacensības (“batlus”) Daugavpilī un Rīgā, kur smeļas iedvesmu un idejas turpmākajiem projektiem.

View the embedded image gallery online at:
http://ludzasbjc.lv/lv/pulcini/dejas#sigFreeId3910a846ed

© 2018 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.