foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šogad Ludzas novada BJC vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas pulciņi aktīvi gatavojās VISC izsludinātajam konkursam “Latvijas toņi un pustoņi”.

Konkursa pirmajā kārtā iesniegtie darbi tika eksponēti izstādē, kura tika atklāta 10. aprīlī Ludzas novada BJC telpās. Tradicionāli konkursā piedalījās Ludzas 2. vidusskolas audzēkņi (skolotāji Tatjana Titova un Agris Griševs), Pušmucovas pamatskolas audzēkņi (skolotāja Ilona Malaka). Izstādi kuplināja Ludzas novada BJC interešu izglītības pulciņu audzēkņu radošie darbi. Paldies skolotājām - Ilze Locei, Inārai Mikažānei, Anitai Gromovai, Natālijai Losānei, Zojai Cvetkovai un Ilonai Stupakovai. Pēc rūpīgas atlases žūrija konkursa 2. kārtai Preiļos izvirzīja 24 darbus.

Lasīt tālāk: Mākslas izstāde “Toņi un pustoņi”

Diegu grafika

Diegu grafikas un mandalu veidošanas pulciņš

Pedagogs Anita Gromova

Astro mandalu izcelsme meklēja Tibetā, kur tās auž mūki, ar mērķi meklēt un harmonizēt piecu elementu - Uguns, Gaisa, Zemes Ūdens un Ētera elementus dabā. Paša gatavota austā mandala ir gan spēka avots un talismans, gan brīnišķīgs dekors interjerā un fantastski oriģināla dāvana.

Pulciņā audzēkņi apgūst madalu aušanas principus. Zīmē grafiskās shēmas un veido savas individuālās mandalas, kas ir unikāli neatkārtojami izstrādājumi.

View the embedded image gallery online at:
http://ludzasbjc.lv/lv/pulcini/maksla#sigFreeIddc83f3f584

© 2018 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.