foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

IMG 0670Š.g. 23.februārī Ludzas 2.vidusskolas telpās notika VISC organizētā vokālās mūzikas konkursa „Balsis” pirmā atlases kārta. Starpnovadu konkursā sacentās tikai trīs kolektīvi: divi no Pušmucovas pamatskolas (skolotāja Ināra Dovgiallo) un viens kolektīvs no Ciblas vidusskolas (skolotāja Dzintra Toporkova).

Dalībniekiem bija jāsagatavo un jānodzied sava kultūrvēsturiskā novada latviešu tautas dziesma, komponista Andra Sējāna jaundarbs un brīvas izveles latviešu autora oriģināldziesma.

Augstāko punktu skaitu un I pakāpes diplomu ieguva Ciblas vidusskolas 2. – 4. klašu vokālais ansamblis „Spolīte”, Pušmucovas pamatskolas 2. – 4. klašu vokālais ansamblis ieguva II pakāpes, bet 6. – 8.klašu ansamblis I pakāpes diplomu. Diemžēl jāatzīst, ka jau kuro gadu pēc kārtas, atsaucība šim konkursam nav liela. Daļēji tas saistīts ar prasību iekļaut savā priekšnesumā obligāto kāda komponista jaundarbu.  

Konkursa otrā kārta notiks š.g. 1.martā, Jēkabpilī. Paldies visiem dziedātājiem, pedagogiem un izglītības iestādēm par ieguldīto darbu!

© 2020 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.