foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

elektronikaIesaku labu grāmatu, lai varētu apgūt elektronikas pamatus. Tikai jāpārvalda krievu valoda. Kuri nepārvalda, jālūdz lai vecāki palīdz. Grāmatas nosaukums Юрий Ревич "Занимательная электроника" (3-е издание.djvu)

Tā jāmeklē GOOGLE un jāatrod interneta lapa, kur var novilkt par brīvu, vai rakstiet man, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Grāmatas lasīšanai nepieciešama programma "WinDjView", ko var ielādēt no interneta.

 

 

Es (pulciņa vadītājs Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) rekomendētu kā pirmo komplektiņu bērniem kas grib apgūt ierīču programmēšanas un robotikas pamatus sekojošu komplektu:

 Uz šī komplekta interneta lapu (saiti) jūs varat pāriet šeit (vai noklikšķinot uz komplekta bildītes).

Kāpēc dotais komplekts?

1. Lēts

2. Ir viss lai sāktu, vajag tikai datoru pie kā pieslēgties

3. Stipri lielākā komplektā beigās izrādīsies, ka daudzas opcijas ir liekas, jo aptvertas tiks tikai tās tēmas, kas jaunieti ieinteresēs

(papildus moduļi ir brīvi piepērkami vajadzības gadījumā, kā arī daudzas detaļas būs pieejamas no potenciālo sponsoru krājumiem par velti)

Turpmāk izmaiņām sekojiet mūsu lapā > Izvēlnē: Pulciņi -> Tehniskā jaunrade -> Elektronika un robotika

logo tjp

Pirmā nodarbība trešdien, 1. martā, plkst. 18:00, BJC datorklasē

Tirgus ielā 22. Gaidām arī tos, kuri vēl nav paspējuši pieteikties!

Sīkāku informāciju var iegūt, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 Sākuma komplekts programmēšanai un robotikai

 

© 2018 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.