foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Eglons, Krišs, Ksenija | rītdien: Sigurds, Zigurds

24No 20. līdz 28. maijam Polijā, Darlovo pilsētā norisinājās Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “Hand Made Theatre”, kurā piedalījās 36 jaunieši no Polijas, Čehijas, Grieķijas, Slovākijas un Latvijas. Latviju šajā projektā pārstāvēja Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra jaunieši.

Dalībnieki darbojās dažādās grupās: scenārija rakstītāji, dekorētāji un tērpu mākslinieki, par skaņu un mūziku atbildīgā grupa, kā arī režisori, un to mērķis bija radīt kopīgu teātra izrādi. Šī teātra izrāde akcentēja tradicionālās un ilgmūžīgās vērtības laikos, kad ir steidzīgs dzīvesveids un mazvērtīga masu produkcija. Projekta dalībnieki ne tikai uzlaboja savas teātra un rokdarbu prasmes, bet arī apguva jaunu teātra žanru, uzlaboja angļu valodas zināšanas, komunikācijas prasmes, iepazīstināja ar savu kultūru un iepazinās ar citām kultūrām, kā arī ieguva starptautiskus draugus un neaizmirstamu pieredzi. Projekta noslēgumā katrs dalībnieks ieguva Youthpass sertifikātu - Jaunatnes pasi, kas ir instruments, kas palīdz apzināties vērtības, prasmes, iemaņas un dažādas citas derīgas lietas, kuras iegūtas, piedaloties programmas „Jaunatne darbībā” projektos.

Projektu organizēja Polijas organizācija Fundacja Semper Art, dalīborganizācijas: Κυριώτισσας Ουτοπία - Kiriotissa's YOutHopia, Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, Petrklíč help un Cardio Lungs.

EU flag Erasmus vect POS  Ligita Karvele

 

 

Foto: Dimitris Poalas, Ondra O Blecha 

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2022 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.