foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Eglons, Krišs, Ksenija | rītdien: Sigurds, Zigurds

mazpulki 2Šogad Mazpulcēni no visas Latvijas tikās Mazpulku nometnē Jelgavas novadā, Staļģenes vidusskolā. Nometne noritēja no 15. līdz 19. jūlijam un tās tēma bija “Nekur nav tik labi kā...”.

Pirmdien Mazpulcēni no visiem Latvijas reģioniem ieradās un iekārtojās Staļģenes skolas teritorijā, dalībnieki tika sadalīti vairākās komandās – saimēs, kurās bērni darbojās visas nedēļas garumā. Nometnes viena no vadlīnijām bija Latvijas Mazpulku 90 gadu jubilejas svinības, un viens no pirmajiem uzdevumiem katrai saimei bija savas kūkas greznošana. Dienas noslēgumā kopā ar vietējo folkloras kopu tika veikts uguns rituāls un notika Mazpulku 90. gada dienas ieskaņu balle.

Otrdien bērni gatavoja draudzības aproces un veidoja dekorus, taču dienas noslēgumā visi piedalījās konkursā erudīts un skatījās filmu par mazpulkiem.

Trešdien visi nometnes dalībnieki devās iepazīt dažādas saimniecības un uzņēmumus Jelgavas novadā un tā tuvākajā apkārtnē – citi devās uz Jelgavu, bet citi uz Bausku. Mazpulcēniem, kuri apmeklēja Jelgavu, bija iespēja vērot kā tiek gatavotas karameles un pašiem piedalīties gatavošanas procesā, kā arī apmeklēt Vēstures muzeju. Mazpulcēni iepazina saimniecību “pie tēvoča Garika”. Dienas noslēgumā bērniem tika organizēts gaidītākais pasākums “Nakts šausmu trasīte”.

Ceturtdiena bija pārgājiena diena. Dienas noslēgumā bija iespēja parādīt savu talantu un arī paskatīties uz citu talantiem, un šogad nometnē arī mazpulku vadītāji sniedza savu priekšnesumu. Pēc talantu parādes sekoja nometnes noslēguma balle. Piektdiena bija noslēdzošā nometnes diena, kurā notika nometnes izvērtējums un katra saime sniedza savu priekšnesumu, izmantojot darba Sprīdītis motīvus.

Mazpulku nometnē piedalījās Āris, Reinis, Ilze, Laura, Viktorija, Valērija, Mazpulka vadītaja Daina.

Pedagogs Daina Novika

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2022 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.