foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Eglons, Krišs, Ksenija | rītdien: Sigurds, Zigurds

AZXSSkatuves mākslas studijas „Pepilota” un pulciņa „Dziedi labprāt” dalībnieki darbojas visai nepierastos apstākļos – attālināti, tomēr vienoti.

Nodarbības notiek pēc ierastā grafika. Divas reizes nedēļā notiek tiešsaistes sanāksmes, izmantojot saziņas vietni WhatsApp un sociālā tīkla Facebook videočatu. Facebook izveidota slēgta grupa, kurā aicināti piedalīties pulciņu dalībnieki un viņu vecāki. Grupā jaunie skatuves mākslinieki saņem patstāvīgi izpildāmus uzdevumus, metodiskos video materiālus, vingrinājumu kompleksus, kā arī pedagogu Svetlanas Rimšas un Vijas Pavlovskas privātas konsultācijas.

Piemēram, jaunākajai grupai piedāvāts patstāvīgs darbs, kura izpildīšanai bija nepieciešams spogulis un viedtālrunis vai fotoaparāts. Tas bija uzdevums izveidot savu fotogrāfiju galeriju, kurā būtu attēlotas konkrētas emocijas, dvēselisks vai fizisks stāvoklis (pēc dotā saraksta). Bērnu un jauniešu atsūtītās fotogrāfijas tika saliktas vienkopus un izveidots fotostāsts pēc pašu iestudētās izrādes „Kazlēni un vilks. Vecā pasaka jaunās skaņās” motīviem.

SMS „Pepilota” un pulciņa „Dziedi labprāt” nodarbības turpināsies līdz aprīļa beigām, un tad būs brīvlaiks.

Svetlana Rimša,

SMS „Pepilota” skolotāja

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2022 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.