foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

afisa 2422Tradicionāli mācību gada sākumā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs pasludina radošo zīmējumu konkursu, veltītu patriotiskajam mēnesim, tikai konkursa devīze Mana Latvija tika nedaudz mainīta un jaunie talanti tika mudināti attēlot Svētkus tieši savās mājās. Konkursam tika iesūtīti 89 darbi, kuru autori ir bērni un jaunieši no Ludzas novada skolām, J.Soikāna Ludzas mākslas skolas un protams Ludzas novada BJC pulciņiem. Par zīmējumu konkursa „Svētki manās mājās” laureātiem noteikts 21 bērnu radītais zīmējums, ka arī 22 dalībnieki saņēma atzinības. 

Ludzas novada BJC izsaka pateicību bērniem un jauniešiem, kā arī viņu audzinātājām un skolotājām Inetai Zvonņikovai, Aijai Šarapovai, Ingai Rimšai, Inārai Mikažānei, Intai Strodei, Natālijai Losānei, Ivetai Ladusānei, Tatjanai Kivļevai, Intai Terentjevai, Irīnai Martjukovai un Ņinai Terentjevai par skaistajiem svētku zīmējumiem un apsveikumiem Ludzai un Latvijai svinot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu tieši Savās mājās. 

Kā jau ierasts, visaktīvāk savas idejas par tēmu un īpašo svētku noskaņu radīšanu iesnieguši bērnudārza un sākumskolas audzēkņi, bet organizatori ir pateicīgi ik vienam dalībniekam par savu radošo veikumu. 

Izvērtējot iesniegtos bērnu un jauniešu darbus dažādās vecuma grupās, par konkursa uzvarētājiem, iegūstot I,II un III pakāpi kļuva: pirmsskolas grupā – Justīne Bartulāne, Katrīne Narnicka, Jana Kudrjavceva, Viktorija Kračus, Margarita Rudoviča, Leons Čiževskis, Vlada Vaskova, Kamilla Krocāne. 1.– 4. klašu grupā – Elīna Jegorova, Sabrīna Svikša, Aleksandra Seimuškina, Agnese Savicka, Ērika Veļičko, Linards Losāns, Katerina Bartulāne. 5.– 8. klašu grupā – Aļona Kuzņecova, Renāte Andrejeva, Anastasija Drozdova, Evelīna Apeļa, Loreta Kaupuža, Valērija Boļšakova. Neapšaubāmi vērtēšanas darbs ir viens no sarežģītajiem posmiem, tieši šī iemesla pēc vairāki konkursa dalībnieki ir saņēmuši atzinības un katrs dalībnieks pateicību par dalību
konkursā. Liels paldies Ludzas novada pašvaldībai par sagādātam balvām un pateicībām konkursa dalībniekiem.
Kā katru gadu, no konkursā iesniegtajiem darbiem tika izveidota izstāde Ludzas novada BJC, ka arī laureātu darbi tiks radīti uz ekrāna Domes laukumā.

2020.gada 12. novembrī

Ludzas novada BJC administrācija.

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.