foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

asdcfsadbfxgchfukmcgj bJaunais gads bija bagātīgi sniegots, tāpēc Ludzas novada BJC bija pasludināts konkurss Sniega skulptūra - 2021. Mūsu novadnieki tika aicināti izbaudīt ziemas priekus un brīvo laiku pavadīt aktīvi un veselīgi! Konkursam tika iesūtīti 33 pieteikumi, bija iespēja piedalīties gan individuāli, gan vienas mājsaimniecības ietvaros.

Sniega skulptūras vērtēja Ludzas novada BJC žūrija – fotogrāfe I.Timofejeva un mākslas pedagoģes I.Mikažāne un N.Losāne. Uzmanība tika pievērsta idejai un tās realizācijai, radošumam un oriģinalitātei, sniega objekta koptēla kvalitātei.

  • Pirmsskolas grupā tika iesūtīti 6 pieteikumi no Denisa Čerņavska, Ervīna Grišāna, Margaritas Rudovičas, Katrīnas Misānes, Ermīna Losāna un Rebekas Voičikas. Visi pirmsskolas dalībnieki saņem atzinības rakstus par dalību konkursa un pārsteiguma balvas.
  • Vecumposmā no 6 gadiem līdz 10 gadiem tika iesūtīts 21 darbs. Diplomus par 1.pakāpi saņem Katrīna Baklāne par skulptūru Rūķu mājiņa, diplomu par 2.pakāpi saņem Rūdis Gorbunovs par skulptūru Sniegavīrs un diplomu par 3.pakāpi saņem Martins Mekšs par skulptūru Sniega kaķis.
  • Vecumposmā no 11 gadiem līdz 16 gadiem tika iesūtīti 5 darbi. Diplomus par 1.pakāpi saņem Zlata Lazukova par skulptūru Krokodils, diplomu par 2.pakāpi saņem Matvejs Krasanovs par skulptūru grupu Sniegavīri un diplomu par 3.pakāpi saņem māsīcas Ketija Locova un Valērija Lazovska par skulptūru Auto.
  • Vecumposmā no 17 gadiem līdz 24 gadiem tika iesūtīts 1 darbs, tā autores ir Juta Bule, Anastasija Pavlovska un Evija Vasiļonoka. Jauniešu darbs, izveidotie burti LUDZA ir ieguvis žūrijas simpātiju.

Ludzas novada BJC, noformējot digitālo izstādi „Sniega skulptūra – 2021” aicina ikvienu iepazīt mūsu jauno mākslinieku veikumu.

Konkursa “Sniega skulptūra - 2021” uzvarētāji un visi dalībnieki arī saņems Ludzas novada BJC sagatavotās balvas, kuras varēs saņemt 8.03, 9.03 un 10.03 no plkst. 9.00. līdz 12.00 Tirgus ielā 22 (BJC), vai vienojoties telefoniski par laiku – 29372738.

Balvu saņemšanas laikā obligāti stingri jāievēro drošības pasākumu kopumu, saskaņā ar MK Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un MK Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

Konkursa FOTO skatāmi Ludzas novada BJC Facebook lapā: https://www.facebook.com/ludzabjc

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.