foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

sdAr mērķi veicināt bērnos un jauniešos radošo pašizpausmi un prasmi caur radošo darbību vizuālā mākslā atklāt savas jūtas pret apkārtējo dzīves telpu, veidojot vizuālo stāstu par tēmu „Jokpēteris Covidiņš – absurdais humors” tiek rīkots komiksu konkurss "Jokpēteris Covidiņš".

Konkursa forma:
Komiksi, karikatūras – vizuāli stāsti, ko veido vairāki secīgi attēli par tēmu.

Konkursa organizatori:
Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, Ludzas novada pašvaldība.

Konkursa dalībnieki:
Bērni un jaunieši vecumā no 5 – 18 gadiem.

Konkursa noteikumi:
Ludzas novada interešu, profesionālās ievirzes, vispārizglītojošo skolu un pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņi iesniedz karikatūru vai komiksu par tēmu “Jokpēteris Covidiņš”. Katrs konkursa  dalībnieks var iesniegt vienu darbu. Radošo darbu var veikt jebkurā tehnikā (grafikas vai glezniecības, aplikācijas tehnika, datorgrafika). Darba lapas izmērs A4, teksta daļa obligāti ievietota valsts valodā. Iesniegtais darbs nevar būt salocīts vai citā veidā mehāniski bojāts. Darbu drīkst izstrādāt tikai pats bērns vai jaunietis. Darba aizmugurē jānorāda: autora/-es vārds, uzvārds, dzimšanas gads un kontaktinformācija – tālruņa numurs un e-pasta adrese.

Vērtēšana:
Konkursam paredzētos darbu jāiesūta vai jāiesniedz personīgi Ludzas novada BJC, Tirgus ielā 22, Ludza, vai jāatsūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. noskanēta darba kopiju.
Iesniegšanas termiņš līdz 2021. gada 29.martam.
Darbi, kas nav iesniegti noteiktajā kārtībā vai saņemti pēc Nolikumā norādītā termiņa, netiek vērtēti.

Vērtēšanas kritēriji:

  • komiksa mākslinieciskā kvalitāte
  • stāsta oriģinalitāte un kvalitāte
  • tehniskā izpildījuma kvalitāte
  • atbilstība tēmai un nolikuma nosacījumiem.

Konkursa dalībnieku grupas:

  • 5-7 gadi
  • 8-11 gadi
  • 12-14 gadi
  • 15-18 gadi

Konkursa darbu izvērtēšana un rezultātu pasludināšana:

Iesniegtos radošos darbus izvērtē un nosaka Konkursa vērtēšanas komisija līdz 2021. gada 31. martam. Konkursa rezultāti un uzvarētāju vārdi tiks paziņoti 2021. gada 1.aprīlī, ievietojot informāciju Ludzas novada pašvaldības mājas lapā www.ludza.lv, kā arī nosūtot informāciju personīgi katram pedagogam uz norādīto e- pasta adresi.

Apbalvošana
Visi konkursa dalībnieki un viņu pedagogi saņems pateicības par piedalīšanos. Godalgotas vietas un balvas tiks piešķirtas 3 labākajiem darbiem katrā vecuma grupā. Iesniegtie darbi tiks eksponēti un būs apskatāmi Ludzas novada BJC mājas lapā. Iesniedzot darbu, dalībnieka vecāki piekrīt, ka organizatori var izmantot konkursa darbu jebkuros plašsaziņas līdzekļos pilnā apjomā vai atsevišķas darba daļas bez īpašas saskaņošanas, tai skaitā fiksēt fotogrāfijās, izmantot ar konkursu saistītos drukas darbos, video ierakstos, izmantot suvenīru gatavošanā, publiski pārraidīt televīzijā neierobežotā apjomā un laika periodā Latvijā. 

Konkursa nolikums: ŠEIT

Kontaktinformācija: Ludzas novada BJC, Tirgus ielā 22, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Natālija Losāne 29372738

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.