foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

Viktorina rezultatiNoslēgusies viktorīnas “Gliemezim pa pēdām” I kārta, kas bija veltīta Ludzas novada BJC 65 gadu jubilejai. Tajā piedalījās 31 dalībnieks. Viktorīnas dalībniekiem bija jāsniedz atbildes uz 18 jautājumiem par centra darbību un vēsturi.

  • Jaunākajā vecuma grupā (6 – 11 gadi) diplomus par iegūto I vietu saņēma: Darina Moļanova un Darja Malahova.
  • 12 – 14 gadu vecuma grupā uz visiem jautājumiem pareizas atbildes iesniedza vairāki skolēni: Raivis Svētiņš , Valdis Svētiņš, Kristaps Mullers, Katrina Moļanova, Anželika Evartovska. Tikai par vienu punktu no viņiem atpalika Marta Molodavčenko un Kirils Grahoļskis.
  • 15 – 18 gadu vecuma grupā: I vietu ieguva Inga Svētiņa, II vietu – Viola Ivanova un Elīna Petrovska.
  • Jauniešu vecuma grupā vislabāk veicās Ērikai Kuzminai.
  • Vecuma grupā 25 gadi un vecāki I vietu ieguva BJC skolotājas Elita Romanovska, Svetlana Rimša, un centra bijusī darbiniece Antonija Maslovska. Tikai par dažiem punktiem atpalika Anita Gromova, Solvita Binovska, Evita Podoļeca, Jeļena Krasanova, Ināra Mikažāne, Natālija Losāne, Dmitrijs Pavlovs, Ilze Loce un Zane Ņikitina.

PHVisi viktorīnas dalībnieki saņems pateicības un mazas piemiņas balvas no BJC. Balvas var saņemt Ludzas novada BJC, Tirgus ielā 22 katru darba dienu no plkst. 10.00 – 13.00 vai vienojoties par citu laiku telefoniski 26197802. Paldies visiem viktorīnas dalībniekiem par atsaucību un atbalstu. Īpašs paldies popgrupas  “Cielaviņa” bijušajai audzēknei Zanei Ņikitinai un centra metodiķei Antonijai Maslovskai! Ir patīkami, ka bijušie audzēkņi un darbinieki ar savu līdzdalību atbalsta BJC aktivitātes.

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.