foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

fdMaija pirmajā svētdienā visā Latvijā un daudzviet citur pasaulē tiek svinēta Māmiņdiena. Šajā dienā mēs visi varam pateikt mammai paldies par mīlestību un rūpēm. Šogad arī izpaliks Māmiņdienas koncerts un priekšnesumi bērnudārzā vai skolā. Māmiņas mēs visi sveiksim ģimenes lokā, palutinot ar gardajām brokastīm, ziediem un gatavotām dāvaniņām. Ludzas novada BJC kolektīvs jauno mākslinieku vārdā sirsnīgi sveic mammas Māmiņu dienā.

Par godu šai dienai tika pasludināts konkurss „Manas mīļās māmiņas portrets”. Konkursam tika iesūtīti 70 darbi trīs vecuma grupās. Sarežģīto darbu - zīmējumu vērtēšanu paveica Ludzas novada BJC žūrija – māksliniece Iveta Ladusāne, kustību teātra pulciņa skolotāja Marika Čerņavska un Māmiņu kluba vadītāja Ilona Kondrāte.

Žūrijas simpātijas balvas saņem vismazākās konkursa dalībnieces Madara Čerņavska (4 gadi) un Margarita Rudoviča (4 gadi).

Pirmsskolas vecumposmā no 5 gadiem līdz 7 gadiem tika iesūtīti 18 darbi. Diplomu par 1.pakāpi saņem Ermīns Losāns, diplomu par 2.pakāpi saņem Ruslans Jefimovs un Poļina Rutkovska un diplomu par 3.pakāpi saņem Jegors Timofejevs un Samanta Mičurova.

Sākumskolas vecumposmā tika iesūtīti 37 darbi. Diplomus par 1.pakāpi saņem Ilva Petrovska un Agnese Savicka, diplomu par 2.pakāpi saņem Rihards Strods un Roksana Grohoļska un diplomu par 3 pakāpi saņem Marta Kurme un Viktorija Šuvikina.

Pamatskolas grupā tika iesūtīti 14 darbi, tajā skaitā arī datorgrafikā veiktie portreti. Diplomu par 1.pakāpi saņem Dana Streļcova, par 2.pakāpi saņem Evita Ozolniece, un diplomu par 3 pakāpi saņem Patrīcija Paula Melbārde.

BJC vārdā sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem par skaistiem zīmējumiem un dalību konkursā.

Konkursa uzvarētāji un dalībnieki saņems Ludzas novada BJC sagatavotos diplomus un pateicības par piedalīšanos konkursā, kā arī sagatavotās balvas.

Balvu saņemšanas laikā obligāti stingri jāievēro drošības pasākumu kopumu, saskaņā ar MK Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un MK Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

Digitālo foto izstādi skatiet BJC Facebook profilā: https://www.facebook.com/ludzabjc 

Informāciju sagatavoja: Natālija Losāne, Ludzas novada BJC

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.