foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

HANDMADE YOUthLudzas novada Bērnu un jauniešu centrs kā stratēģiskā partnerības projekta partneris no Latvijas puses turpina projekta aktivitātes. Globālās pandēmijas dēļ bija pajucis projekta partneru klātienes seminārs Polijā un darba tikšanās Čehijā, taču līdz šim projekta koordinatori organizējuši sapulces Zoom platformā – septembrī, oktobrī, janvārī, martā un maijā, lai pārrunātu un plānotu organizatoriskās lietas un projekta gaitu. Arī ar rokdarbiem saistīto pedagogu apmācību kurss Polijās ir pārcelts uz vēlāku laiku.

Neskatoties uz attālināto darbu, aktīvi tiek strādāts pie projekta aktivitātēm sociālajos medijos. Līdz šim izveidota projekta mājas lapa: https://handmadeyouth.com/ un tiek uzturētas vairākas Facebook lapas:

Ikviens interesents vai rokdarbnieks aicināts pievienoties grupām, dalīties ar saviem darbiem un pieredzē ar citiem.

Iespējams sekot arī projekta Instagram vietnei: @handmade.semper.art

Projekta gaitā visas partnerorganizācijas ir izvēlējušās kādu vienu rokdarbu produktu, kurš ir saistīts ar vietējo kultūru, un izveidojušas pamācošus video materiālus to izveidē, kā arī izveidotas rokasgrāmatas ar produktu izveidošanas aprakstiem četrās valodās. Video materiāli un rokasgrāmatas drīzumā tiks publicētas projekta mājas lapā.

bvcx

Aktīvi tiek strādāts arī pie Jauno vēstnieku programmas “HANDMADE YOU(TH)” AMBASSADORS, kas ir neatņemama daļa no visa HANDMADE YOU (TH) projekta. Kampaņas HANDMADE YOU (TH) VĒSTNIEKI mērķis ir popularizēt rokdarbus un amatniecību, parādīt jaunajai paaudzei iespējas, ko piedāvā radošās profesijas, atbilstoši viņu kaislībām un talantiem, kā arī parādīt, ka rokdarbi kalpo uztveres attīstībai un attiecību nodibināšanai. Kampaņa popularizē māksliniekus, kuri šodien ar savu talantu rāda piemēru citiem, strādā pie sava talanta un prasmju attīstīšanas. Kampaņa popularizē mākslinieku profilus no daudzām rokdarbu un amatniecības jomām, viņu darbnīcas, viņu māksliniecisko ceļu un viņu darinātos priekšmetus. Katrs no vēstniekiem saņem sertifikātu un grafiskos materiālus, kurus viņi jebkādā veidā var izmantot sociālajos medijos, vietnē, blogā utt.

No Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra Jauno vēstnieku programmai ir titulēta Ruta Zviedre.

Projekta pēdējā kopsapulcē, 6. maijā, tika pārrunāti projekta sasniedzamo rādītāju rezultāti, sasniegto interesentu skaits sociālajās vietnēs, informācija par projektā iesaistītajiem partneriem (no Ludzas BJC puses tas ir Salons “Pelnrušķītes sapnis”), kopējās FB projekta grupas vadīšanas aktivitātes, un citas ar projektu saistītās turpmākās aktivitātes.

Projekta turpmākajām gaitām var sekot iepriekš minētajās Facebook vietnēs, kā arī projekta mājas lapā.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma Erasmus +.

1280px Erasmus Logo.svg

 

HANDMADE YOU (TH) projekta koordinatore Ligita Karvele

 

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.