foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

vienkarss bez laukuma rgb v LV 5Tev ir lieliska iespēja vasaras mēnešos darīt to, ko vislabāk proti, vai arī iegūt darba pieredzi un attīstīt jaunas prasmes, pievienojoties projekta “Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” īstenotāju komandai!


Mēs Tev piedāvājam 2 vakances

  • Pedagoga palīgs darbā ar bērniem (vecums 18+) šādos laika posmos:
    2021. gada 28. jūnijā – 2. jūlijā;
    2021. gada 5. jūlijā – 9. jūlijā;
    2021. gada 2. augustā – 6. augustā.
  • Pasākuma rīkošanas vadītāja asistents (vecums 14+) 2021. gada 10. augustā – 14. augustā.

Tā ir lieliska iespēja strādāt kopā ar profesionāļiem, dibināt kontaktus un iegūt jaunus draugus, apgūt jaunas prasmes un zināšanas.

Ja vēlies piedalīties labu darbu īstenošanā, palīdzēt citiem un būt viens no mūsu lieliskās komandas, raksti Ludzas jauniešu kluba “Lietussargs” vadītājai Solvitai Binovskai uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot savu vārdu, telefona numuru un laiku, kad vēlies piedalīties. Vai zvani darba laikā pa tālr. 26526353.

 

Projektu Nr.2021.LV/ĢDP/100 “Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” īsteno biedrība “Teātris azotē” sadarbībā ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru un biedrību “Ludzas jauniešu klubs “Lietussargs””. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.