foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Renārs, Valters | rītdien: Angelika, Ruta, Rūta, Sigita

vasaras reklama
Jaunieti, plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju? Vai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Izpēti projekta "PROTI un DARI!" iespējas!
 Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 (ieskaitot) gadiem,
- nemācies,
- nestrādā algotu darbu,
- nesaņem atbalstu no NVA,
piesakies dalībai projektā "PROTI un DARI!"
Projekta mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara,  nodarbinātībā, Valsts izglītības attīstības aģentūras īstenotā Jauniešu garantijas projekta pasākumā vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.
Projekta mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā un neapgūst arodu.
Ko projekts var Tev piedāvāt?
Ja esi pamatskolas vai vidusskolas absolvents un vēlies lietderīgi pavadīt vasaru, tad piesakies dalībai projektā! Balstoties uz tavām prasmēm, interesēm, iespējamajiem attīstības virzieniem un vajadzībām, tev tiks izstrādāta individuālo pasākumu programma, piedāvājot dažādus, tieši tev piemērotus atbalsta pasākumus, kas pēc tam palīdzēs atsākt mācības vai atrast darbu.
Projekta “PROTI un DARI!” norise Ludzas novadā.
Projekta iesaistes laikā jauniešiem ir iespēja saņemt mentora atbalstu, karjeras konsultanta konsultācijas, psihologa sniegto atbalstu, kā arī doties pieredzes apmaiņas vizītēs uz potenciālajām darba vietām, izglītības iestādēm, apgūt neformālās izglītības kursus, apmācības un iegūt sev vēlamo profesiju. Projekta nosacījumi paredz individuālu atbalstu katram jaunietim.
Ludzas novads projektā “PROTI un DARI!” ir iesaistījies jau kopš 2017. gada. Šajā laikā 205 jaunieši ir pabeiguši dalību šajā projektā.
Projekta kontaktpersona, programmas vadītāja: Nataļja Losāne, tālrunis +371
29372738:, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vairāk informācijas par projektu: https://jaunatne.gov.lv/par-agenturu/programmas-projekti/proti-un-dari/
 

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.