foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Mariss, Matīss, Modris | rītdien: Maigurs, Mārica, Māris

dfgNodarbību mērķis ir rosināt bērnus un vecākus DARĪT – apzināties darba tikumu un uzņēmību kā vērtību, RADĪT – attīstīt prasmes un iemaņas radīt unikālo, RĀDĪT – redzēt skaisto, iedvesmoties no dabas, dalīties vērtībās ar citiem. Caurviju tēma ir ētiskas un estētiskas savas ģimenes dzīves vides veidošana.

Nodarbību vieta: Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra telpas, Ludzas pilsētas skvērs Tirgus ielā, stadions “Vārpa”, IK "Pelnrušķītes sapnis".
Ārkārtas situācijas gadījumā nodarbības notiks ārpus telpām grupās pa 10 cilvēkiem un attālināti.

Nodarbības notiek projekta Nr.2021.LV/ĢDP/100 “Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un īsteno biedrība "Teātris azotē", Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs un jauniešu klubs "Lietussargs".

Nodarbību koordinators - Natālija Losāne / 29372738 / Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieteikuma anketa: https://docs.google.com/forms/d/1aKcBHXVlaNH63Q2pa7-dGnBs26zt8hKgbBshlhQORPs/viewform?edit_requested=true

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.