foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Mariss, Matīss, Modris | rītdien: Maigurs, Mārica, Māris

unnamed 1Biedrība “Teātris azotē” KOPĀ ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru un biedrību “Lietussargs” īsteno projektu ”Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” ar neoficiālo nosaukumu "Līdzdalība 4+1", ar to domājot gan samēru starp bērnu un vecāku pasākumiem projektā, gan samēru, cik dienas bērni vasaras darbnīcās darbojas paši, un cik - ar vecākiem KOPĀ. Kā simbols visām aktivitātēm ir izvēlēta stipra, spēcīga, darbīga un laimīga roka, kurā aktīvi ir visi pirksti. Projekts tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Līdz šim projektā jau ir notikušas divas daudzveidīgu aktivitāšu nedēļas “Laimes treniņu klubs”, “Darām - Radām kopā”. Tuvojas noslēgumam “Ballītes laboratorija” un ar 09.08. savu darbību uzsāks vasaras radošā laboratorija “DiaLOGS”.

Savukārt 14.augustā Ludzas Novadpētniecības muzejā tiek organizēts “Ģimeņu pikniks” - tāds mazs KOPĪGS notikums kā daļa no projekta un līdztekus pilsētas svētku pasākumiem.

 

IMG 20210630 WA0001

Kas PIKNIKA “groziņā” 

PIKNIKA aktivitātes sāksies plkst. 9:30 un ir paredzētas līdz plkst.13:00. PIKNIKA notikumu klāstā ir ģimeņu spēle-kvests “PieDzīvojumu taka”. Spēlē var piedalīties ģimenes komanda - 2 un vairāk dalībnieku, veicot reģistrāciju pie ieejas muzeja teritorijā. Visi “PieDzīvojumu takas”  uzdevumi ir paveicami ar 

nosacījumu KOPĀ un LUSTĪGI. Kvestā būs iespēja izmēģināt savu varēšanu daudzveidīgajās radošajās nodarbēs profesionāļu vadībā: no dažādiem materiāliem darināt lelles, meistarot svētku dekorus, rotas un mandalas, iegūt savā īpašumā “Laimes pakavu”, sapīt burvīgas garas un īsas, biezas un smieklīgas bizes, iemācīties žonglēt, izgaismot tumsu un daudz citu jauku lietu. Paveicot piecus radošos uzdevumus, komanda saņems piemiņas balvu. Tie, kas neies pa “PieDzīvojumu taku”, arī varēs saturīgi pavadīt brīvo laiku kopā ar SAVĒJIEM uzspēlējot cirku, krustiņus - nullītes un citas spēles, fotografējoties princešu un pirātu tēlos, iepazīstoties ar “Vecmāmiņu receptēm” un piedzīvojot brīnumainus pārsteigumus.

 

IMG 20210629 WA0008

Kas tas ir - “Vecmāmiņu receptes”?

PIKNIKA ietvaros aicinām piedalīties konkursā “Vecmāmiņu receptes”. Neliels brīvprātīgs mājas darbs, kas ikvienam no Jums dod iespēju būt aktīvam līdzdalībniekam PIKNIKA garšu pasaulē. Kāda ir Jūsu ģimenes īpašā recepte? Var būt tas tiek gatavots kādiem īpašiem svētkiem? Varbūt tā nāk no tik seniem laikiem, kad elektrības vēl nebija? Kas to lai zin. Mūsmājās tās ir buļbu kļockas, prosas biezputra, ko saucam - pšonka un pluonī blīni ar vīgliņom

Recepti salasāmā rokrakstā vai datorizdrukā (kā Jums ir labāk) un glīti noformētu, iesniedziet, ierodoties pasākumā. Apmaiņā pret to saņemsiet mazu pārsteigumu. Bez receptes sastāvdaļām un pagatavošanas gaitas, pieminiet, no kādas ģimenes, vietas un laika ir šī recepte. Varbūt ar to saistās, kāds īpašs stāsts?

IMG 20210705 WA0014

 

Atceļojošie brīnumi

PIKNIKA īpašie viesi ir slavena un plaši pazīstama iluzionistu ģimene no Rīgas  – Dace un Enriko Pecolli. Viņu priekšnesuma vadmotīvs ir “Brīnumi patiešām notiek” un ikviens var kļūt gan par aculiecinieku, gan izmēģinātāju.  

 

Laikmeta iezīme

Atgādinām, ka mūsu projekta aktivitātes laikā tiks ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi COVID19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

 

 

Projekta īstenotāju komanda

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.