foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

Šodien vārda dienu svin: Mariss, Matīss, Modris | rītdien: Maigurs, Mārica, Māris

sdddddfLudzas Novadpētniecības muzejā 14.augustā notika draudzīgi omulīgais “Ģimeņu PIKNIKS”. Tas bija pozitīvām emocijām un brīnumainām pārvērtībām piepildīts pasākums kopā ar divām lustīgām Pelēm un pasaulslavenajiem iluzionistiem Daci un Enriko Pecolli. “PIKNIKĀ” kopumā bija 428 apmeklētāji.

 

Komandu spēlei “PieDzīvojumu Taka” pieteicās 39 komandas, t.i. 125 dalībnieki. Jaunākie no tiem – Arkadijs (6 mēneši), Maija un Dārta (1 gadiņš), pieredzējušākā spēles dalībniece – Ludmila (72 gadi). Radu, draugu un kolēģu komandas veidoja savus Laimes pakavus, darināja ziedu lelles, meistaroja rotas un dekorus, pina neparastas bizes, veica intelektuālus un visādi citādi interesantus uzdevumus.

Divdesmit četras komandas, kas paveica 5 līdz 10 radošus uzdevumus, saņēma piemiņas balvas.

UZMANĪBU, komandas “Vijole”, “Meitenes” un “Nareļi”, kas aizsteidzās uz nākamo pasākumu! Jūsu balvas Jūs gaida Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā. Nāciet pēc tām darbadienās līdz 30.augustam, iepriekš piezvanot un piesakoties pa tālruni 29273077.

“Ģimeņu PIKNIKS” tika rīkots projekta “Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” ietvaros. Septembrī un oktobrī notiks nākamie projekta pasākumi, kas domāti pieaugušajiem – četras informatīvas nodarbības par ģimenes attiecību un dažāda vecuma bērnu audzināšanas tēmām. Nodarbības vadīs plaši pazīstamā un atraktīvā psihoterapeite Diāna Zande.

“Ģimeņu PIKNIKA” fotomirkļi: https://www.facebook.com/ludzabjc

Fotogrāfiju autori ir Nika Fomina un Iļja Jegorovs

 

1222

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.