foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

talka Pievienojies RUDENS TALKAI jau pirmdien, 18. oktobrī.

Zande 3Trīs lietas labas lietas: trešā un šajā projektā pēdējā tikšanās ar psiholoģi un psihoterapeiti Diānu Zandi sarunā par ģimeni būs šo piektdien, 15. oktobrī, Zoom platformā. Šoreiz – par pāru attiecībām.
Laipni aicinām!
Piesakieties paši un padodiet ziņu tālāk!

IMG 20211003 WA0004Jau sestdien Ludzā šī rudens otrā tikšanās ar psiholoģi un psihoterapeiti Diānu Zandi. Sarunu tēma šoreiz- trīs paaudžu attiecības. Nāciet un aiciniet līdzi citus, kam ģimenes attiecību tēmas ir aktuālas. Un tikšanos! 

attHei, hei!

Esi radošs un ej laikam līdzi!

Vēlies ielūkoties dizaina pasaulē, uzzināt ko jaunu vai pat saistīt savu turpmāko profesiju ar šo jomu?
Ludzas BJC ir sākusies pieteikšanās jaunam pulciņam - Grafiskais dizains.
Šeit Tev būs iespēja apgūt dizaina pamatus, radoši izpausties, attīstīt savu gaumi un kreativitāti, radīt stilīgus dizaina darbiņus un pat izveidot savu brendu!
Nodarbības notiks Otrd./Ceturtd. plkst. 15:00.
Tiek aicināti 10.-12. un 6.-9. klašu skolēni.
Uz tikšanos!
 

194781570 156393299816437 3379580994110325241 nProjekta “Handmade You(th)” viens no rezultātiem ir visām projekta partnerorganizācijām radīt izglītojošu materiālu par rokdarbu produktiem (DIY – Do It Yourself (eng) – dari pats (lv)), kuriem piemīt vērtības vietējā kultūrā un iepriekšējās paaudzēs, kā arī tajā pašā laikā produkts tiek darināts izmantojot mūsdienu metodes un materiālus. Rezultāts ir sasniegts un katra valsts ir izveidojusi gan materiālu video formātā, gan arī brošūras formātā 4 valodās – angļu, latviešu, čehu un poļu.

Lasīt tālāk: Materiāli rokdarbu izveidē Handmade You(th) projekta ietvaros

WhatsApp Image 2021 09 20 at 22.49.47Šoreiz tikai pieaugušajiem!!! Aicinām uz sirsnīgām sarunām pie tējas tases ar psiholoģi un psihoterapeiti Diānu Zandi. 
Sarunu ciklā par ģimenes vērtībām un izaicinājumiem ir plānotas 4 tēmas, divas no tām -  jau šajā sestdienā 25. septembrī. Šoreiz par ģimenes stiprināšanu un izaicinājumiem, audzinot divgadnieku vai pusaudzi.  

Iespējams pieteikties uz abām vai vienu no tēmām.  

Uz tikšanos!  

foto2021. gada 9. septembrī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Ludzā, pie Tautas nama, norisinājās demokrātijas kafejnīca, ko rīkoja biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību.

Uz sarunām tika aicināti vietējie iedzīvotāji, lai neformālā atmosfērā pie kafijas tases diskutētu kopā ar Ināru Silicku, Veru Putāni, Eleonoru Obrumāni, Andreju Narnicki, Arni Krancānu un Rutu Zviedri veidotu konstruktīvu dialogu par aktuālajām tēmām vietējā kopienā.

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja Solvita Binovska, Ludzas novada BJC

Tiksanas ar lemejvaru7Š.g. 15.septembrī notika  otrā plānošanas vizīte “Soļi mūsu novada nākotnei” projekta “Mūsu pēdas” ietvaros, ko organizēja biedrība “Latvijas Mazpulki” sadarbībā ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru. Tika aicināti Ludzas novada jaunieši un Ludzas novada domes lēmumpieņēmēji, lai diskutētu par novada attīstību un tā aktualitātēm. Tikšanās notika neformālā gaisotnē un tajā notika tādu jautājumu kā: 

  • Peldvietas ierīkošana Ciblā;
  • Jauniešu mājas izveide Kārsavā;
  • Kvest istabu izveide Ludzā;
  • Ludzas novada Jauniešu darbavietu nodrošināšana un dzīvokļu pieejamība jaunajām ģimenēm 

aktualizēšana.
Tikšanās laikā tika pārrunāti vēl citi problēmjautājumi ar Ludzas novada lēmumpieņēmējiem par aktualitātēm novadā, kā arī tika meklēti risinājumi situācijas uzlabošanai.

Informāciju sagatavoja Solvita Binovska, Ludzas novada BJC

ruNāc un piedalies radošajā talkā RUDEŅOŠANA! 

KAD? 17. septembrī

KUR? Ludzas novada BJC

CIKOS? plkst. 14:00

Izbaudīsim rudeni!

afišaJauno mācību gadu sāk Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs, aicinot bērnus un jauniešus  drošā vidē jēgpilni pavadīt savu brīvo laiku, attīstot prasmes mūzikas, dejas, mākslas, tehniskās jaunrades u.c. interešu izglītības jomās. Jauno audzēkņu uzņemšana ir plānota visu septembri, ar mērķi dot iespēju katram potenciālam pulciņu dalībniekam saskaņot savu personīgo nodarbību grafiku.

Lasīt tālāk: Brīvais laiks kopā ar BJC!

sdNĀC CIEMOS! Būs interesanti!

KAD?     Piektdien, 3. septembrī
KUR?     Ludzas novada BJC, Tirgus ielā 22
CIKOS?  Plkst. 14:00
 
Informācija par interešu programmām un darba grafikiem būs drīzumā, sekojiet informācijai. 

unnamed 1Biedrība “Teātris azotē” KOPĀ ar Ludzas novada Bērnu un jauniešu centru un biedrību “Lietussargs” īsteno projektu ”Pasākumi bērniem un vecākiem ģimenisko vērtību stiprināšanai Ludzas novadā” ar neoficiālo nosaukumu "Līdzdalība 4+1", ar to domājot gan samēru starp bērnu un vecāku pasākumiem projektā, gan samēru, cik dienas bērni vasaras darbnīcās darbojas paši, un cik - ar vecākiem KOPĀ. Kā simbols visām aktivitātēm ir izvēlēta stipra, spēcīga, darbīga un laimīga roka, kurā aktīvi ir visi pirksti. Projekts tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Lasīt tālāk: Ģimeņu pikniks kā daļa no projekta! Aicinām un gaidām!

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.