foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

afisa iespējo

 

16. martā plkst. 11.00, Ludzas novada BJC, Tirgus ielā 22.

No plkst. 10.30 reģistrēšanās un tēja.

Pieteikšanās līdz 13. martam. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Tel.: 26526353

afisha ludza2

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar biedrību “Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae”” no 2017. gada marta līdz 2018. gada februārim īsteno projektu „Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”,  kas veltīts Latvijas valsts simtgadei. Projekta pirmajā posmā 12 Latvijas pilsētās notika skolotāju tālākizglītotāju sagatavošana par pilsoniskās audzināšanas jautājumiem. Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā mācības notika 14. martā un 20. aprīlī un tajās piedalījās Ludzas, Ciblas, Viļakas, Rēzeknes un Aglonas novadu pedagogi.

Lasīt tālāk: “Labo darbu maratons” Ludzā

afisa2fotoafisa2

 

BJC aicina piedalīties zīmējumu un foto konkursos par godu Latvijas valsts svētkiem!

Starpnovadu skolēnu skatuves runas runas konkurss 2017un mazo formu uzvedumu konkurss

Tradicionāli katru pavasari Latvijā notiek skatuves runas konkurss skolēniem. 22. martā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā notika konkursa I kārta, kurā piedalījās 39 skolēni no 8 skolām: LPĢ visās vecuma grupās pārstāvēja 15, Ludzas 2. vidusskolu – 7, Ludzas Mūzikas pamatskolu – 5, Pušmucovas pamatskolu – 4, Ciblas vidusskolu – 4, Istras vidusskolu – 2, Pildas un Nirzas pamatskolu – pa vienam runātājam. Dzejas un skatuves uzvedumu konkursā piedalījās BJC Skatuves mākslas studijas „Pepilota” jaunākā grupa un BJC Kustību teātra dalībniece Agnese Puncule.

Lasīt tālāk: Skatuves runas konkurss

projektors 2017 small22. Rīgas Starptautiskā filmu festivāla 2ANNAS projekts PROJEKTORS no 28. februāra līdz 8. martam viesosies piecās Latvijas pilsētās, lai jauniešus iepazīstinātu ar aktuālākajām Baltijas īsfilmām un dotu iespēju pašiem piedalīties īsfilmu veidošanas meistarklasēs.

Jau kopš 2007. gada Rīgas Starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS sezonas sākumā dodas Latvijas tūrē, lai dažādos reģionos demonstrētu īpaši atlasītu iepriekšējā gada festivāla īsfilmu programmu, tādējādi veicinot kultūras centralizācijas mazināšanu Rīgā un kino kultūras attīstīšanu Latvijas novados. Šāda Latvijas tūre jau kļuvusi par neatņemamu festivāla sastāvdaļu un 2011. gadā ieguvusi nosaukumu PROJEKTORS.

Lasīt tālāk: 2ANNAS PROJEKTORS dodas tūrē pa Latvijas skolām

Noderīgas saites

eklase logo

 gimnazija2

ludzasnovads2

 

 

© 2021 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.