foto1
foto2
foto3
foto4
foto5
foto6
foto7
foto8
foto9

LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB Proti dariVai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Vai varbūt plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju? Izpēti projekta "PROTI un DARI!" iespējas!

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 (ieskaitot) gadiem, nemācies, nestrādā algotu darbu, nesaņem atbalstu no NVA, piesakies dalībai projektā "PROTI un DARI!".

Lasīt tālāk: Projekts “PROTI un DARI!”

Ludzas BJC svētku sveiciens ir klāt  - Kustību teātra īsfilmu projekts "Misija "Ziemassvētki"" 2 sērijās ir pabeigts un šodien sāk ceļu pie skatītājiem. Īsfilma "Negaidītie viesi" aizsākās kā mazs mācību uzdevums Kustību teātra pulciņā: pusaudžu grupa saņēma uzdevumu radīt tēlus, kas piedalās aktieru atlasē Ziesmassvētku klipam. Taču ideja ātri izauga par apjomīgu kopienas projektu. Kādā brīdī tapa skaidrs, ka ļoti gribas redzēt, kāds tad ir klips, kurā pieteikušās spēlēt 3 tik atšķirīgas būtnes.

unnamed 4Klau, vai gribi zināt ko redzēju?
Kaut kur dziļi, dziļi mežā es redzēju rūķi. Viņs skrēja pa taku un es skrēju līdzi. Tā klusi, klusi pa čaukstošām lapām, pār kritušiem zariem un čiekuriem un daudzajām ozolzīlēm, garām krūmiem, kokiem un ogulājiem...un tad, rūķis apstajās, atskatījās un pazuda. Es arī apstājos un ieklausījos un ieskatījos vērīgāk. Tur dzenis kala un putni čivināja, un vāvere riekstu nesa uz savu māju. Un vējš zarus šupoja. Un tad, tur, kur vecais nolūzušais koks es ieraudzīju mazu namiņu. Šūpolēs es ieraudzīju rūķi, kurš aicināja mani piebiedroties jautrībai. Un tad es nokļuvu pasakā. Katru rītu mēs abi cēlāmies un devāmies ārā, lasījām sēnes un šūpojāmies, sēdējām uz soliņa un dzērām tēju. Tad vakarā ilgi, ilgi skatijāmies logā un pētījām zvaigznes…
Un kaut kur dziļi, dziļi mežā šī pasaka palika, aizej, atrodi arī TU!

Kate

Lasīt tālāk:  Ir noslēdzies Ludzas novada BJC foto konkurss “No Miķeliem līdz Mārtiņiem”

8dba5fe9 5064 4027 bfea 0a7f16e85e1bPavisam nesen Polijā viesojās 36 jaunieši no 5 dažādām Eiropas valstīm: Čehijas, Ungārijas, Grieķijas, Polijas un Latvijas. No 3.-10.oktobrim viņi apmetās Tatru pakājē - Murzasichle pilsētā, 15 minūšu braucienā no Polijas ziemas galvaspilsētas Zakopanes. Jaunieši šeit ieradās lai piedalītos “Semper Art Fundation” organizētajā projektā “HANDMADE ENTREPRENEURS” (“Uzņēmējdarbība rokdarbos”) kas tika realizēts pateicoties Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” atbalstam. Latviju projektā pārstāvēja Ludzas novada jaunieši – Aivars Urbanovičs, Anastasija Višņakova, Atis Austris Kalvītis, Junora Streļča, Solvita Dzērkale un Staņislavs Gorlačovs.

Lasīt tālāk: Jauniešu apmaiņas projekts “Uzņēmējdarbība rokdarbos”

eeIr noslēdzies Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra rīkotais konkurss ”Dārzā audzis - mājās nācis”. Rudenīgie radošie darbi allaž ir ieņēmuši goda vietu bērnu radošajā izpausmē. Šis brīnišķīgais gada laiks, tiek uzskatīts par nogatavināšanas laiku, bet tas arī ir laiks uzņemt visu pozitīvo enerģiju no dabas, pateicoties tās krāšņumam un dāsnumam.

Liels paldies visiem audzēkņiem, skolotājiem, vecākiem, kuri ņēma līdzdalību radošo darbiņu tapšanā. Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra telpas piepildījās ar rudenīgu noskaņu, visapkārt virmoja siltums un krāsu spilgtums, kas lūkojās no bērnu darbiem.

Šoreiz radošais konkurss “Dārzā audzis-mājās nācis” ir sadalīts trijos virzienos – vizuālā māksla, darbs materiālā un datorgrafika. Pavisam tika iesūtīti 169 audzēkņu radošie darbi no Nautrēniem, Salnavas, Kārsavas, Zilupes, Istras, Baltinavas, Ciblas un Ludzas.

Lasīt tālāk: Konkurss "Dārzā audzis - mājās nācis"

talka Pievienojies RUDENS TALKAI jau pirmdien, 18. oktobrī.

Zande 3Trīs lietas labas lietas: trešā un šajā projektā pēdējā tikšanās ar psiholoģi un psihoterapeiti Diānu Zandi sarunā par ģimeni būs šo piektdien, 15. oktobrī, Zoom platformā. Šoreiz – par pāru attiecībām.
Laipni aicinām!
Piesakieties paši un padodiet ziņu tālāk!

IMG 20211003 WA0004Jau sestdien Ludzā šī rudens otrā tikšanās ar psiholoģi un psihoterapeiti Diānu Zandi. Sarunu tēma šoreiz- trīs paaudžu attiecības. Nāciet un aiciniet līdzi citus, kam ģimenes attiecību tēmas ir aktuālas. Un tikšanos! 

© 2022 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs.